درباره ما

طراحی صدا ( اکوستیک ) برای مجالس اعم از سخنرانی ، مداحی ،اطلاع رسانی و جشنهایکی از مهمترین وجوه همایش ها می باشد.
یک بنای ساخته شده جهت همایش ها با هزینه های هنگفتی که در بر دارند همه در صدد اجرای این امر مهم هستند ،که شنوندگان برای ساعاتی از مضمون سخنرانی و یا همان برنامه در نظر گرفته شده ،بهرمند شوند .
لذا بدیهی است مفهوم بودن صدا یا پخش تمام فرکانس های صوتی و یکنواختی صوت و حجم صدا در سالن ،درک مطلب ارایه شده و لذت بردن مستمع را در بر خواهد داشت.
از آنجایی که این گونه مجالس با تدارک روزها و شاید هفته ها قبل از مراسم که فقط برای چند ساعت برنامه ،تدارک دیده می شود ،افراد غیر متخصص با تست وضعیت صدا در زمانی که سالن خالی از مستمع می باشد ،وضعیت مطلوب کاذبی را تایید می کند و این در حالی است که بعداز شروع مراسم و حضور صدها وشاید هزاران نفرشرایط کاملا دگرگون میشود و زمانی مسئولین امر متوجه این کیفیت نامطلوب می شوند که دیگر هیچ کاری از دست آنها برنخواهد آمد. زیرا حضو ر افراد در سالن به اندازه قابل توجهی به نویزوات محیط اضافه کرده و طلب حجم صدای بیشتری را می کند .


برای پیشگیری از چنین شرایطی قبل از شروع هر مراسمی نیاز به بررسی دقیق شرایط احتمالی توسط کارشناسان مجرب الزامیست.
یادمان باشد صدای مطلوب سهم بسیار بزرگی از برپایی چنین مراسم هایی را دارا است.
بنابراین مسئو لیت چنین کاری را فقط باید به عهده متخصصین این کار سپرد .در این راستا شرکت پیشگامان طراحی صوت اقدام به طراحی و تولید انواع دستگاههای صوتی شامل:
پاور آمپلی فایر ، میکسر ، باند اکتیو ، باند پسیو ، پخش کننده ... نموده است
این شرکت با سابقه طولانی در زمینه های طراحی ، تولید و نصب و راه اندازی این محصولات و همچنین خدمات پس از فروش گامی موثردر این امر مهم برداشته است، همچنین مشاوره ، ساخت و اجرای پروژه های صوتی با استانداردهای بین المللی سیستمهای صوتی پیشرفته و تکنولوژی روز در خدمت متقاضیان گرامی می باشد.

دفتر فروش : خیابان جمهوری اسلامی – چهارراه سی تیر – پاساژ فرقانی – طبقه دوم واحد5

تلفن : 66701961  – 02166701931 فکس :  66725702  021