لیست مقالات
شرح مختصری از تقویت کننده ها
تقویت کننده کلاس D چیست ؟تقویت کننده کلاس A چیست ؟و ...
5 آبان 1392
معرفی دستگاه pt9212
پاور آمپلی پرقدرت کلاس d
1 آبان 1392
معرفی دستگاه pt92492er
اکو میکسر مداحی این دستگاه با قدرت 24bit 96khz دارای کیفیت عالی صدا جهت برگزاری مراسم مذهبی می باشد قدرت آمپلی فایر این دستگاه 400*2 وات می باشد که مدلهای بالاتر ان تا 1200*2 وات قدرت دارند قابلیت ضبط صدای ذاکر را دارد کانال سوم این دستگاه مجهز به امبیانس بوده که جهت ضبط صدای محیط کاربرد دارد
30 مهر 1392
مقدمه ای بر طراحی صدا
معرفی شرکت پیشگامان طراحی صوت
17 شهريور 1392
تقویت کننده کلاس D
تقویت کننده کلاس D چیست ؟
17 شهريور 1392
کاربرد ها و مزيت هاي ویدیوکنفرانس
* بازگشت سرمایه مطلوب با کاهش هزینه‌های جلسات حضوری* حضور همزمان در چند مکان مختلف با استفاده از ویدئو کنفرانس* صرفه جویی در زمان و سرعت بخشیدن به فعالیت‌های سازمانی
29 شهريور 1391
آموزش خرید اولین سیستم صوت حرفه ای خود در 8 قدم
اگر تابحال به این فکر کرده اید که برای داشتن یک سیستم صوت کامل (برای اجرای موسیقی یا سخنرانی یا مداحی و ...) چه چیزهایی احتیاج دارم؟ شما مکان درستی را انتخاب کرده اید. این مقاله به شما برخی از اصول اولیه در مورد تجهیزات صوت را آموزش می دهد و شما را در یک مسیر درست برای تصمیم گیری و شناخت سیستم مورد نظرتان قرار می دهد.
29 شهريور 1391
راهنمای جامع خرید یک سیستم صوت حرفه ای - میکروفن قسمت دوم
میکروفن:تقریباً همه سیستم های ایجاد صوت نیاز به میکروفن دارند. میکروفن های داینامیک بادوام، قابل اعتماد و مناسب اجرای زنده هستند .میکروفن کندانسر برای دستیابی به طیف گسترده ای از سیگنال ها با حساسیت بالا ساخته شده اند و معمولاً برای ضبط های استودیویی و همچنین اجراهای زنده حرفه ای بکار برده می شوند. برای به حداقل رساندن تاثیر فیدبک محیط در کار، شما نیاز به میکروفن های تک جهته (unidirectional) برای سخنران یا خواننده خواهید داشت. میکروفن های تک جهته شامل: کاردیود، هایپر کاردیود و سوپر کاردیود می باشد.
29 شهريور 1391
راهنمای جامع خرید یک سیستم صوت حرفه ای - معرفی سیستم قسمت اول
معرفی سیستمبرای تصمیم گرفتن در مورد اینکه چه سیستم صوتی بخرید در قدم اول باید در نظر بگیرید که حیطه کار شما چیست یعنی اجرای چه سبک موسیقی یا سخنرانی یا مداحی و یا ... را از این سیستم انتظار دارید و اینکه قرار است این اجرا در چه مکانی با چه تعداد مخاطب برگزار می شود؟اگر شما یک گروه موسیقی کوچک هستید که در یک مکان کوچک مانند یک گاراژ یا کافه اجرا دارید. حداقل سیستم برای شما کافی خواهد بود و اگر شما یک گروه بزرگ و یا اجراهای بزرگ دارید نیاز به برنامه ریزی مفصلی برای تهیه تجهیزات خواهید داشت.
29 شهريور 1391